Contact
Bent u op zoek naar heldere beeldvorming, passend advies of begeleiding? Heeft u interesse in scholing rondom emotionele ontwikkeling? Ik kijk uit naar een kennismaking!
Ik deel graag mijn kennis met anderen. Met de onderstaande publicaties en artikelen wil ik jullie graag inspireren.
Tijdens mijn presentatie voor CCE Podium vertel ik over een van de schrijnende verhalen van kinderen die dreigen uit te vallen op school. Bekijk de video hieronder, of bezoek de webpagina op de website van CCE.
Voor één van mijn CCE-trajecten werd ik geïnterviewd door journalist Merel van Dorp. Een indrukwekkend verhaal van een jong meisje waarbij de prestatiedruk op school zo hoog werd, dat het tot schooluitval leidt….dan begint voor ouders een zoektocht in hulpverleningsland die bijna onmogelijk lijkt.
Emma (11) krijgt zulke paniekaanvallen, dat ze niet meer naar school kan. Haar overbelaste moeder Iris doet er alles aan om een geschikte plek voor haar te vinden. Toch loopt ze vast in haar zoektocht. Ondertussen zit Emma thuis en staart met lege ogen voor zich uit.
Bron: de Pedagoog #2-2023 een uitgave van de NVO.
Bent u op zoek naar heldere beeldvorming, passend advies of begeleiding? Heeft u interesse in scholing rondom emotionele ontwikkeling? Ik kijk uit naar een kennismaking!